NATURECA bonbóny z ovčieho tuku 

 

Na začiatku bola myšlienka - zdravé a zároveň chutné mlsky pre psov. Je to vôbec možné? Ano, je to možné a my Vám prinášame dôkaz. Bonbóny z ovčieho tuku NATURECA.

Zdravé a zároveň chutné doplnky krmiva pre psov. To je naša myšlienka a vízia.

Každý chce pre svojho štvornohého spoločníka to najlepšie a najzdravšie. Za posledné obdobie stále viac a viac majiteľov psíkov vyhľadáva zdravé doplnky každodennej stravy. Je to aj na základe povedomia o zdravej výžive a spojenia nielen zvierat s prírodou ale aj človeka s prírodou. Vraciame sa späť k myšlienke žiť zdravo a doprajeme to aj našim štvornohým spoločníkom. Bonbóny z ovčieho tuku NATURECA spĺňajú všetky tieto požiadavky. Sú to prírodné, zdravé a chutné mlsky na každý deň, napomáhajú tráveniu a sú vhodné pre psov s potravinovou alergiou. Všetci veľmi dobre vieme akú radosť má náš psík z pamlskov, či už za odmenu, alebo len tak na pochutenie. Pri bonbónoch z ovčieho tuku NATURECA môžu psíky mlsať nielen chutne ale hlavne zdravo, pretože neobsahujú žiadne farbivá ani chemické prísady.

Prinášame na trh produkt, ktorý je zdraviu prospešný, chutný a je možné ho podávať Vášmu psíkovi denne. Je vhodný pre všetky veľkosti psov a pre všetky vekové kategórie.

Ovčí tuk je 100% prírodný produkt priaznivo pôsobiaci na organizmus psa. Tuk je hlavným zdrojom energie potrebnej pre metabolizmus, blahodárne pôsobí na zažívací trakt, je ľahko stráviteľný a napomáha vstrebávaniu vitamínov A, D, E a K. Ovčí tuk je bohatý na omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.

 

Bonbóny z ovčieho tuku

S cesnakom

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s cesnakom NATURECA sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu proti parazitom (blchám a kliešťom), zlepšujú kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú tráveniu a podporujú celkovú obranyschopnosť organizmu. Ovčí tuk je chutný doplnok stravy a je dôležitý k prísunu vitamínov A, D, E a K v tele. Pre všetky plemená psov všetkých vekových katgorii.

Ovčí tuk je 100% prírodný produkt a neobsahuje žiadne chemické prísady ani farbivá.

Kontaktujte nás

  Bonbóny s ovčieho tuku

S lososom

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s lososovým olejom NATURECA sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu, kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú tráveniu a priaznivo pôsobia na činnosť srdca a srdcovo-cievneho systému.  Ovčí tuk je chutný doplnok každodennej stravy obsahujúci vitamíny A, D, E, K a omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Pre všetky plemená psov všetkých vekových kategórii.

Ovčí tuk je 100% prírodný a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Viac informácií

Bonbóny z ovčieho tuku

S morskou riasou

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s morskou riasou NATURECA sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu a zlepšujú kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú tráveniu a podporujú celkovú obranyschopnosť organizmu. Ovčí tuk je chutný doplnok stravy a je dôležitý k prísunu vitamínov A, D, E a K v tele. Pre všetky plemená psov všetkých vekových kategórii.

Ovčí tuk je 100% prírodný a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Viac informácií

Chondromix natural dog

Prírodná kĺbová výživa pre psov

Chondromix, prírodná kĺbová výživa pre psov

CHONDROMIX NATURAL DOG od firmy NATURECA je přírodní kloubní výživa pro psy všech věkových kategoríí od 3 měsíců a pro psy všech plemen. Pomáhá v péči o klouby a pohybový aparát psa. Viditelný efekt účinku nastává již po několika dnech.

CHONDROMIX NATURAL DOG je lehce stravitelný, psům chutná a jednoduše se aplikuje do jídla.  Svým složením je originální. Mix ovčího tuku, lososového oleje, slunečnicového oleje, rozmarýnu, chondroitinu a glukosaminu v tekutém stavu zaručuje rychlou a vysokou vstřebatelnost a je zdrojem energie omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, železa, vápníku a vitamínů A, B6, D, E a K.

CHONDROMIX NATURAL DOG je vhodný pro dlouhodobé užívání, působí jako prevence proti problémům pohybového aparátu psa. Podává se i při kulhání nebo jiných pohybových obtížích. Napomáhá zpevňování kloubů a chrupavky a je nepostrádatelným zdrojem energie potřebné pro metabolismus psa, zlepšuje kvalitu pokožky a srsti a také napomáhá zažívání. Doporučuje se podávat i psům po operacii pohybového aparátu, všem starším psům a všem psům velkých plemen.

Viac informácií

Kaartgegevens
Kaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
KaartgegevensKaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Kaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Kaart
Satelliet

Napište nám

Natureca s.r.o.

Kněž 20
582 91 Tis - Kněž
Telefon: +420 720 597 497

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kaartgegevens
Kaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
KaartgegevensKaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Kaartgegevens ©2019 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google

Napíšte nám

Natureca s.r.o.

Kněž 20

Tis - Knež 20, 582 91, ČR
Telefon: +420 720 597 497

Souhlasím se zpracováním osobních údajů